Rychlá půjčka Cofidis bez registru. Recenze a zkušenosti.

Jste v situaci, kdy jste se rozhodli pro vyřízení nebankovní půjčky a váháte, jakého poskytovatele oslovit? Pokud se chcete vyhnout neznámým společnostem nebo těm, které působí na našem trhu teprve krátce, obraťte se na Cofidis (nikoliv Kofidis). S jejich rychlou půjčkou má osobní zkušenosti již velké množství klientů.

Cofidis

Tato mezinárodní nebankovní společnost se zaměřuje na poskytování úvěrů tzv. na dálku. Znamená to, že půjčku je možné vyřídit po vyplnění formuláře na internetu bez toho, abyste museli kamkoli chodit. Celý proces žádosti je velice jednoduchý. Postačí vám vyplnit on-line formulář k půjčce, kterou jste si vybrali a v případě, že je výsledek vyhodnocení kladný, přijde vám poštou nebo emailem smlouva k podpisu. Tu následně s požadovanými dokumenty odešlete zpět a v případě, že nebudou zjištěny žádné komplikace, finance vám budou vyplaceny převodem na účet. Komunikace s poskytovatelem probíhá poštou, faxem či prostřednictvím telefonu.

Společnost Cofidis vznikla ve Francii v roce 1982. Její hlavní činností v té době bylo zprostředkování nákupů na splátky u zásilkové firmy 3 Suisses. S postupem času bylo portfolio jejího působení značně rozšířeno.

V České republice působí Cofidis od roku 2004. Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem a kladným referencím se na tohoto poskytovatele obrací stále větší množství klientů. Základní vizí je transparentnost produktů a jednoduchost vyřízení. Tato dynamická společnost se navíc neustále vyvíjí.

Půjčka Cofidis

Pokud si chcete půjčku Cofidis sjednat, vybírat můžete z následujícíh několika konkrétních finančních produktů.

Hotovostní půjčka: Maximální částka, kterou vám poskytovatel půjčí v hotovosti je 90tis Kč a využít ji můžete na cokoli, je bezúčelová. Její velkou výhodou je rovněž to, že výši měsíční splátky si můžete stanovit sami podle toho, co umožňuje váš rodinný rozpočet.
Půjčka na domácnost: Tímto finančním produktem lze financovat nové vybavení do vaší domácnosti. Úrok je stanoven na 9,9% a půjčka není spojena s žádnými dalšími poplatky. V případě, že se rozhodnete pro předčasné splacení, tato možnost je rovněž zdarma.
Půjčka na auto: Zmiňovaný poskytovatel umožňuje také financování nových či ojetých vozů a to s opět s úrokem 9,9%. Nejsou zde žádné další poplatky a případné doplacení předčasně také není sankciováno.
Půjčka na rekonstrukci: Za stejných podmínek jak výše zmíněné půjčka na domácnost či auto, si můžete půjčit také na rekonstrukci.
Půjčka na hobby: Společnost Cofidis vám poskytne úvěr i na vaše hobby a koníčky.

Cofidis půjčka – výhody

Hlavními přednostmi a výhodami Cofidis půjčky jsou vyřízení celého procesu on-line, dále rychlost a také to, že úvěry jsou bez poplatků. Neplatíte zde ani za sjednání, následně ani za vedení, případné mimořádné splátky nebo předčasné doplacení.

Pozitivní je zcela jistě také to, že v případě, že se rozhodnete si vzít úvěr opakovaně, vše je možné provést v rámci jedné smlouvy, čímž se vyhnete další administrativě. Celé vyřízení je poté velmi rychlé. Zasílání pravidelných měsíčních výpisů k půjčce Cofidis je rovněž bez poplatku a splácení si můžete nastavit flexibilně, dle vašich možností.

Dá se říct, že celkově je tento finanční produkt velmi pohodlný a vyřízení je rychlé. V případě, že bude vaše žádost schválena, prostředky budou do 24h na vašem běžném účtu. Rovněž je vám k dispozici klientská zóna, kde můžete směřovat vaše veškeré dotazy.

V případě, že se obáváte nečekaných událostí, které by mohly zkomplikovat splácení vaši půjčky, je možné se proti tomuto riziku připojistit. Toto pojištění se vztahuje na situace ztráty zaměstnání, dočasné pracovní neschopnosti nebo i úplné ztráty samostatnosti či smrti.

Cofidis půjčka – podmínky

Základní podmínky, které je nutno splnit, jsou občanství ČR nebo SR s trvalým pobytem v ČR, plnoletost, bankovní účet, pravidelný příjem a aktuální telefonní kontakt. Jako žadatel rovněž nesmíte být vedeni v registru dlužníků.

O tuto půjčku je možné žádat i v případě, že jste důchodce nebo žena na MD. Ovšem pak je lepší mít spolužadatele, kterým je např. váš partner či partnerka. K žádosti je potřeba doložit rovněž kopii občanského průkazu, která musí být oboustranná, kopii dalšího dokladu totožnosti (rodný list, pas, řidičský průkaz…), kopie měsíčního výpisu z vašeho bankovního účtu, kde je zřetelný váš pravidelný příjem. V případě, že výše půjčované částky překročí 100tis Kč, budete potřebovat rovněž potvrzení výše příjmu přímo od vašeho zaměstnavatele.

Budete-li mít v žádosti spolužadatele, je nutný i jeho podpis a doložení dokladů totožnosti a příjmu.

Cofidis – další produkty

Společnost Cofidis nabízí kromě výše zmiňovaných půjček také další finanční produkty.

Kreditní karta: Umožňuje vám získat navíc další peníze, které můžete libovolně využít dle vašich potřeb. Úvěrový limit je max. 90tis Kč. Kreditní karta není spojena s žádnými dalšími měsíčními poplatky, vedení je zdarma po dobu prvního roku. Jakmile zaplatíte splátku, automaticky se obnoví rezerva pro vaše další nákupy.

Nákup na splátky: Jste-li v situaci, kdy potřebujete koupit nějaké zboží a nemáte momentálně dostatečnou hotovost, můžete využít nákupu na splátky. Poskytne vám ho mnoho smluvním prodejců společnosti Cofidis a to po celé ČR. Zda vám byl úvěr schválen, se dozvíte ihned při koupi. V případě, že ano, smlouvu podepíšete na místě a zboží si rovnou odvezete. Podmínky pro nákup na splátky jsou skutečně triviální, proces je velmi rychlý, jednoduchý a bez poplatků.