Rychlé půjčky pro studenty bez příjmu

Půjčky pro studenty – Pro pohodlí při studiu. Studujete a potřebujete si půjčit peníze? Využijte některé z mnohých půjček pro studenty, které jsou vám k dispozici.

Půjčky pro studenty

Půjčky pro studenty nabízejí různé bankovní i nebankovní společnosti. Půjčky jsou vhodnou alternativou, která vám pomůže financovat studium a další výdaje.

Výhodou je, že jsou většinou vhodné pro studenty středních, vyšších i vysokých škol. Nemusíte mít potvrzení o finančním příjmu.

Půjčky pro studenty mají své uplatnění a předpokládá se, že pokud se zavede školné na vysoké škole, bude o půjčky pro studenty ještě větší zájem.
Bankovní instituce přistupují k půjčce pro studenty opatrně. Studující jsou pro ně totiž rizikovou skupinou. Nemají stálý příjem. Proto většinou od nich požaduje určitý dlouhodobý zůstatek na účtu a asistenci rodičů. Pokud student nechce asistenci rodičů, je nutné, aby doložil svůj stálý příjem. Někteří studenti ho mají.

Půjčky pro studenty mají lepší úrokovou sazbu. Tyto produkty jsou totiž podporované státem. Je také možné odložit splátky až na dobu, kdy začne student pracovat. Jde o transparentní půjčky.

Bankovní úvěr na studium je poskytovaný pouze občanům ČR studujícím vysokou, vyšší či střední školu u nás nebo v zahraničí. Je třeba ho zpravidla využít na nepodnikatelské účely. Často dochází k postupnému čerpání. Doba splatnosti je dlouhá, někdy až několik desítek let.

Kontokorent

Kromě půjčky na studium mohou studenti využít kontokorentu, který tvoří trvale dostupnou finanční rezervu. Je kdykoliv k dispozici. Stačí si ji jen vybrat z běžného účtu. Není zde nutné zajištění.

Kontokorent se hodí na řešení krátkodobého nedostatku finančních prostředků. Splatí-li student kontokorent v dohodnutém termínu, je tato možnost financování velmi efektivní a výhodná.