Rychlé půjčky do výplaty, bez registru

Jsou určeny pro klienty, kteří potřebují velmi rychlé vyřízení půjčky. Rychlé půjčky jsou (tedy měli by být) vyřízené během několika minut. Podmínkou je však mít všechny potřebné doklady připravené. Hlavně doklad totožnosti a doklad potvrzující vaše příjmy (pokud je společnost chce znát). Vyřídit rychlou půjčku lze osobně, telefonicky, nebo online prostřednictvím internetu. Tento způsob je stále více využíván pro jeho rychlost a vyřízení. Rychlé půjčky nabízí nebankovních instituce i některé banky.

Na trhu s „rychlými půjčkami“ jsou nejznámější společnosti Provident a Profireal. Kromě nich se zde objevují i další společnosti (Beneficial Finance a. s., Tommy Stachi, s. r. o., REKA-GROUP s r.o., Cofidis s. r. o.)

TYPY POSKYTOVANÝCH PŮJČEK

O rychlou půjčku se často žádá telefonicky nebo on-line přes Internet. U on-line žádostí je Váš požadavek často zpracován okamžitě a Vy tak hned víte, zda Vám může být rychlá půjčka poskytnuta. Tento rychlý postup při schvalování půjček a klientů společnostmi však předchází Vaše hledání vhodného poskytovatele. Nevyplatí se proto při výběru spěchat a proto pojem „ rychlá půjčka“ popisuje pouze rychlost jakou bude snad Váš úvěr schválen. Je však potřeba dodat, že rychlost schvalování ještě neznamená, že když nerozhodnete pořídit si rychlou půjčku, budete mít peníze v průběhu jednoho dne doma.

Výběr instituce pro pořízení půjčky trvá stejně dlouho jako hledání vhodné banky pro hypotéku. Rychlost půjčky se ještě zpomaluje samotnými společnostmi, které často velice nerady poskytují všechny informace.

V inzerci, na internetu kdekoliv jinde můžete najít rychlé půjčky, které jsou navíc možné provést ihned, do 24 hodin nebo si dokonce půjčit on-line. U těchto půjček se dá jednotně říci, že jsou vyřízeny velmi rychle, úrok je však veliký a riziko také. Doklad o výši příjmu je nutný, v případě vyšší částky se ručí nemovitostí nebo ručitelem. Při posuzování žádosti se nenahlíží do registru. Půjčky nabízejí i banky – ty však registr samozřejmě kontrolují. Půjčka může být využita na cokoli – nemusíte uvádět na co půjčku potřebujete.

Půjčky ihned jsou zřizovány nejčastěji po telefonu, kdy po telefonickém kontaktu přijede obchodní zástupce dané instituce ke klientovi a ihned po sepsání smlouvy klient obdrží hotovost. Peníze máte prakticky ihned.

Tip! Vyzkoušejte rychlé půjčky 40 000,- online.

Půjčky do 24 hodin jsou dalším typem patřící mezi rychlé půjčky. Je zaručené obdržení finančního obnosu na účet nebo hotovosti do 24 hodin od vyřízení žádosti o půjčku.

Půjčky on-line jsou hlavně využívané díky Internetu.

VÝHODY RYCHLÉ PŮJČKY

 • Rychlé vyřízení a to ihned nebo do 24 hodin.
 • Žádosti o půjčku je možno podat rychle tj. bezosobně on-line nebo přes telefon
 • Máte 100% šanci že půjčka bude vyřízena kladně a rychle.
 • Peníze můžete použít na libovolné účely, které nemusíte oznamovat bance.
 • Peníze obdržíte jako hotovost nebo budou zaslány převodem na účet.
 • Některé společnosti nekontrolují bankovní či nebankovní registry.

NEVÝHODY RYCHLÉ PŮJČKY

 • Nevýhodou rychlé půjčky je velice vysoká úroková sazba.
 • Obrovské poplatky na mnoho položek (např. splacení půjčky).
 • Banka nebo nebankovní instituce si expresní vyřízení rychlé půjčky zahrne do nákladů, které nakonec zaplatíte.
 • Možné prohloubení finanční nouze.
 • Veliké riziko půjčky. Strach z exekuce a vymáhání dluhu (narůstající pohledávky)
 • Ztráta majetku (spirála splátek převyšujících reálný příjem).

DŮLEŽITÉ BODY PŘI PODPISU SMLOUVY

Než se zadlužíte zvažte zda-li půjčku opravdu potřebujete.

Proberte si svou zda půjčku budete schopni splácet.

Zhodnoťte možnost připojištění neschopnosti splácet.

Pozorně si smlouvu přečtěte. Pokud nebudete něčemu rozumět zeptejte se, nečekejte a ověřte si informace i z jiných zdrojů.

Zeptejte se na výši poplatku za uzavření půjčky, na výši poplatku za vedení účtu, na výši poplatku za pojištění, na výši poplatku za předčasné splacení a za jakých podmínek je to možné. Nechejte si podrobně vysvětlit jaké budou sankce, když přestanete pravidelně splácet, nebo se splátkou ve splátkovém kalendáři opozdíte. Všechno na co se ptáte si nechejte ukázat ve smlouvě, ať máte jistotu že nakonec nepodepíšete něco jiného.Nenechte se tlačit do časové tísně. Vezměte si smlouvu domů v klidu si ji prostudujte.

VÝŠE PŮJČKY A DOBA SPLÁCENÍ

Výše poskytovaných financí se pohybuje od 50.000,- Kč až do 250.000,- Kč (někdy i více). Nižší částky mohou být i bez ručitele. Možná doba splatnosti půjčky je u většiny společností až 5 let.

POKUD NEZAPLATÍŠ, PŘIJDEŠ O VŠE!

Půjčky se zaměřují na klienty, kteří při podpisu smlouvy moc nepřemýšlí. Lidé se nechají zaslepit možnosti rychlého vlastnictví peněz, ale nepřemýšlejí o konkrétnosti a důsledcích tohoto kroku do budoucna.

Hlavním principem jak dostat peníze od klientů zůstává ona smlouva, jejíž záludnost laik nemůže mnohokrát poznat a ve skutečnosti se výhodné podmínky stanou lží. Tzv. „výhodné půjčky“ se dělí podle své zaměření a to na majetek klienta (při podpisu smlouvy se klient zaváže, že při neplnění podmínek se bude poskytovatel půjčky tímto majetkem kompenzovat/ disponovat) nebo na sankce za opoždění platby (tyto platby jsou pak v tak vysoké, že klient není schopný tak vysokou sankci zaplatí a zapadne do kruhu mnohdy až celoživotního zadlužení).

Pokud se v takovém kruhu ztratíte, jde o to, že pak platíte 5 let věřitelům pohledávku a splatíte nejméně 30% dluhu.

Může dojít k exekuci, ale musíte ji zaplatit a platí se více než 9 000Kč. Pokud vyhlásíte osobní bankrot, musíte podat žádost a za ní se platí více než 50 000Kč!

NABÍDKA RYCHLÝCH PŮJČEK

Seznam nabízených půjček na finančním trhu. Tento přehled je informativní. Na základě uvedených čísel není možné požadovat podmínky smlouvy. Čísla jsou orientační a aktuální výši úrokových sazeb, RPSN a další najdete na internetových stránkách jednotlivých společnostní.

Cetelem – 8,9% – 10 000,– až 70 000,–
Citibank – 10,94% – 50 000,– až 600 000,–
Home Credit – 17,5% – 10 000,– až 100 000,–
Cofidis – 15,85% – 20 000,– až 1 000 000,–
Provident – 206,8% – 3 000,– až 50 000,–

Dvě největší společnosti Provident a Profireal poskytují při setkání a na internetu pro případné žadatele o půjčku dostačující množství informací.

Pokud se chcete informovat o možnosti vyřízení půjčky u společnosti Provident, musíte se zkontaktovat telefonicky nebo osobně s operátorem. Následně operátor předá Váš kontakt obchodnímu zástupci, který Vás bude kontaktovat. Ten si s klientem dohodne schůzku. U společnosti Provident je podmínkou dalšího jednání, aby se schůzka odehrála v bytě klienta. To vysvětluje tím, že chce opravdu zjistit, zda člověk na uvedené adrese bydlí.

Společnost Profireal si podmínku jednání v bytě klienta nestanovuje. Vyžaduje účty za telefon či jiné služby, kterými je možné doložit, že se klient zdržuje na uvedené adrese.

INDIVIDUÁLNÍ VÝŠE ÚROKŮ?

Obchodní zástupce společnosti Vám při první setkání nechce sdělit přesnou výši procentní roční úrokové sazby. Pokud budete mít štěstí sdělí Vám výši splátek, ale není schopen na jejich základě stanovit správnou výši RPSN. Tato informace se ve výsledku může od skutečnosti lišit a to až o několik desítek procent. Tím, že je úvěr automaticky revolvingového typu a je změněn pouze až na přímou žádost dlužníka, neuvádí společnost RPSN automaticky!