ESSOX půjčka online všem

Známá společnost ESSOX je velice často spojovaná s Komerční bankou a většina běžných obyvatel si dokonce myslí, že jde přímo o odnož této banky. Není to tak úplně pravda, ale ano lež.

O společnosti ESSOX

ESSOX je nebankovní společnost, která v současnosti patří pod skupinu Komerční banky. Proto také podobné logo a další znaky společnosti. Současně také společnost patří do finanční skupiny Société Générale. Na českém trhu působí již od roku 1993, ale pod křídla Komerční banky spadá až od roku 2004.

Společnost je členem několik asociací, kde nechybí Česká leasingová společnost, finanční asociace, nebankovní registr klientských informací, bankovní registr klientských informací, také sdružení registru dlužníků SOLUS, a mnoho dalších. I díky tomu může poskytovat nejen základní, ale i rozšířené finanční produkty, zejména z řad financování spotřebního zboží a malých půjček. Umožňuje kvalitní a dobré podmínky pro své obchodní partnery, dokonce je také zřizovatele množství pojištění ke svým stávajícím produktům.

ESSOX půjčka

Základním produktem této společnosti je neúčelná půjčka na cokoli. Lze si půjčit patnáct až dvě stě tisíc a to s dobou splácení na minimálně půl roku, maximálně pak osmdesát čtyři měsíců. Půjčku mohou žádat jak běžné fyzické osoby, nebo i podnikatelé a právnické osoby. Půjčka je bez poplatků, a součástí je i pojištění proti neschopnosti splácet. K vyřízení je vždy nutné mí platné dva doklady totožnosti a pak také potvrzení o vlastním příjmu, v závislosti na určení osoby.

Další produkty společnosti ESSOX

Půjčka od ESSOXu je tím nejzákladnějším a známým produktem, který je současně i velice populární a žadateli vyhledávaný. Nicméně to je jen základ všech produktů, které společnost ESSOX poskytuje.

Financování automobilu

Protože společnost ve svých počátcích se soustředila zejména na financování vozů, jedním z jejích základních a propracovaných produktů je i možnost zajištění financí na koupi nového nebo ojetého vozu. Podmínkou sjednání je stáří vozu do jedenácti let maximálně a poskytuje se až na 100 % z ceny vozu, na dobu splácení minimálně dvanáct, maximálně osmdesát čtyři měsíců. Lze si zvolit, zda se bude financovat jako úvěr nebo leasing, ideální při výběru je samotné propočítání financování. K vyřízení je potřebný platný občanský i řidičský průkaz, také potvrzení o zaměstnání na hlavní pracovní poměr, v jiném případě pak živnostenský list, ne mladší tří měsíců a pak u právnické osoby ne méně než jeden rok.

Financování nákupu zboží a služeb

Tato sorta produktů je velice oblíbené a klienty žádaná. Jde o nákup potřebného spotřebního zboží, nebo případně i služeb na splátky. V tomto ohledu je možno financovat hodnotu od dvaceti do dvou set tisíc s možností financování stoprocentní hodnoty zboží či služby. Doba splácení je od tří do sedmdesát dvou měsíců a používá se obvykle na financování nákupu spotřebního zboží, jako je elektronika, nábytek, ale i třeba zájezd aj. produkt je zcela bez poplatků a pro jeho vyřízení je potřeba mít dva doklady totožnosti v platnosti. Splatit lze kdykoli předem, bez poplatku.

Kreditní karta

Oblíbeným produktem, i když zatím poněkud v českých zemích stagnující, je kreditní karta. V západních zemích Evropy, nebo v Severní Americe je její používání běžné a populární, u nás si na svoji existenci zatím pomalu zvyká, ale i tak ji řada lidí užívá. V jednoduchém seznámení produktu jde o bezplatnou mikropůjčku na cokoli. Kreditní karta od ESSOXu Bonus Fututro má bezúročné období až 40 dnů, co je velkou výhodou tak to, že při každé transakci získá majitel SMS zdarma o provedené transakci. Lze tak jednoduše používání kontrolovat. Vedení karty se platí jen v případě, že je používána a je možno k ní sjednat pojištění. Může tak sloužit jako dobrý finanční rezerva.

Pojištění

Širokou škálou nabídky produktů se pyšní oblast pojištění. Ty se nejčastěji sjednávají k již daným produktům, jako třeba pojištění kreditní karty v případě odcizení, ale lze sjednat výhodné pojištění i pro financovaný vůz.

Povinné ručení

Jinak také Smluvní pojištění za škodu způsobenou provozem vozidla je nutné mít sjednáno u každého vozidla s provozem na silničních komunikacích. Pakliže si vyřizujete financování koupě vozu, je vhodné se i na tento produkt zeptat. Vyřizování vám ušetří spoustu času a budete mít zajištěno financování, pokud způsobíte nehodu.

Havarijní pojištění

Doporučuje se u všech nových a novějších vozů, nebo pak u těch starších, ale hodnotnějších. Obecně si jej můžete sjednat na jakýkoli vůz, ale v některých případech se nevyplácí. Pokud způsobíte nehodu, a vlastní vůz zcela zničíte, vlastní neuváženou chybou, je vám vyplacena částka hodnoty vozu (na základě smluvních podmínek).

Pojištění schopnosti splácet

Každému se může stát, že nebude schopen splácet. Pojištění je tak jistou nutností.

Doplňkové pojištění karet

 

Nejčastěji jde o pojištění proti odcizení, ztrátě, ale i třeba pojištění na nejvýhodnější nákup a pokud stejný produkt objevíte někde levněji, je vám rozdíl vrácen.