Cool Credit – „Ať víte od koho si půjčujete“

Nebankovní finanční společnost Cool Credit působí na naše trhu již několik let a nutnou podotknout, že působí na vysoce profesionální úrovni. Jejím hlavním krédem je spokojenost jejích klientů. Tato společnost je jednou z mála na našem nebankovním trhu, která vážně splňuje všechna kritéria nastavená Českou národní bankou pro nebankovní společnosti.

Budeme-li se bavit o produktech této společnosti, měli bychom rozhodně zdůraznit, že společnost se snaží vyhovět každému, kdo potřebuje finanční injekci na umírněnou dobu splatnosti. A nejspíše i z tohoto důvodu poskytuje následující produkty:

  • rychlá SMS půjčka
  • rychlá půjčka
  • půjčka před výplatou
  • půjčka ihned
  • krátkodobé půjčky
  • nebankovní půjčky
  • půjčky bez doložení příjmu
  • on-line půjčka
  • krátkodobá nebankovní půjčka

Zaměříme-li se na výši půjček a jejich splatnost dostaneme se s výší od 1.000,- Kč až na finanční strop ve výši 10.000,- Kč pro stávající klienty a dobu splatnosti rozdělenou mezi 5-30 dní s možností prodloužení až o dalších 30 dní, čímž se reálná doba splatnosti dostává na obdivuhodných 60 dní ode dne poskytnutí finančních prostředků ze strany Cool Creditu.

Společnost Cool Credit však není naivní a tudíž svým klientům, kteří její služby využijí poprvé, má připraveno pouze 5.000,- Kč a více jim nepůjčí. Na druhou stranu však s každou další půjčkou navyšuje finanční strop až na maximálních 10.000,- Kč.

Mnoho prvotních zákazníků dnes není ochotna připustit, že peníze by na svém bankovním kontě doopravdy mohli mít během několika minut nebo do několika hodin.

Avšak v dnešní době, kdy je bezhotovostní platební styk omezen na maximálně 24 hodin ze strany české národní banky je tato lhůta naprosto reálná a společnost za maximálních 24 hodin dokonce ze své strany ručí.

Společnost Cool Credit se však potýká i dalším dilema, a tím je poplatek za poskytnutí půjčky. V této záležitosti je však potřeba uvažovat naprosto střízlivě. Samozřejmě, že se novým klientům nechce platit přemrštěné poplatky. Ať se podíváme jako lidé a klienti kamkoliv, tak všude nás civí pouze poplatky a zase poplatky. Ale! Uvažujme logicky. Společnost nám půjčí peníze bez toho aniž by si o nás zjišťovala jakékoliv informace, aniž by prověřovala naši bonitu a aniž by se pídila po našich reálných příjmech. Stačí jí pouze naše čestné slovo. A pokud není dostatečně čestné, potom je to náš problém a ne její. A to je ten důvod, proč po svých klientech Cool Credit požaduje poplatek za poskytnutí půjčky? Přijde vám příliš vysoký? Ale proč? Vždyť tato společnost půjčuje peníze dnes a denně lidem o kterých naprosto nic neví. Ale naprosto nic. Jděte do banky, jděte se zeptat do banky, zda vám během několika minut a minima informací poskytne půjčku. Odpověď bude NE. A jsme u jádra věci, toto právě ten důvod, proč je potřeba si za kvalitní službu něco připlatit.

 

Pokud jste dočetli až se, zjevně vás tato společnost doopravdy zajímá, a to je dobře. Proč? Protože ve chvíli, kdy se dostanete do finanční tísně, může pro vás být jediným východiskem z nouze. Takže pokud dojde k situaci, kdy už nebudete vědět kudy kam, zkuste to s Cool Creditem a jistě sami zjistíte, že neprohloupíte.