Půjčit si nebankovně znamená ušetřit čas

Půjčit si nebankovně znamená na každý pád půjčit si opravdu rychle. Nebankovní půjčky totiž v tomto ohledu přímo trhají světové rekordy v rychlosti. Nemusíte na nic čekat, nutných náležitostí je skutečně minimum, a navíc se u žádosti ani nezapotíte – potrvá totiž jen pár okamžiků, stačí mít připojení k internetu, mobilní telefon a počítač. Naprosto bezpečná transakce, která přijde na váš účet během hodiny. Bez stresu z osobního jednání na pobočce nebo s kurýrem, stačí mít jen účet v bance a peníze už budou brzy na cestě.

Půjčky jsou dnes velmi snadno dostupné všem

Nezáleží na tom, jestli je vám 20 nebo 50 let (minimum pro sjednání úvěru touto formou je však ze zákona osmnáct let, bohužel to jinak nejde), jestli pracujete jako OSVČ nebo máte klasický zaměstnanecký poměr. Stejně tak není podstatné, v čem žijete nebo dokonce s kým. To totiž při žádosti o půjčku vůbec rozepisovat nebudete, není důvod se nějak obhajovat. Nebankovní poskytovatel půjčky bude o vás vědět jen ty nejnutnější informace – a vše tedy bude v maximálním bezpečí.

Pokud poptáváte půjčku, nejdříve prozkoumejte trh

Když sháníte půjčku, která by vyhovovala plně vašim představám, musíte si určitě rozmyslet více variant. Trh je dostatečně široký a výběr je na maximu možného. Teď už jen zvolit tak, abyste si vybrali správně. Takže co byste měli promýšlet především?

  • Úrok není tak docela vše, to je jasné jistě každému, kdo si už někdy půjčoval. Výhodnost nebo nevýhodnost určuje více faktorů, i když je úrok tím takřka nejdůležitějším, zhodnotit musíte vše trochu komplexněji. Co se podívat spíše na RPSN?
  • Jsou tu i nějaké poplatky? Za vyřízení žádosti, za každoměsíční vedení účtu? V takovém případě dejte raději ruce pryč. Tato nabídka už nebude za pár měsíců dostupná, konkurence ji prostě převálcuje. Moderní je totiž teď půjčovat bez poplatků navíc!
  • Jak to bude s kalendářem splátek? Je možné splácení dočasně přerušit nebo snížit měsíční splátky? A co předčasné splacení, je nějak sankcionováno? Pokud nemáte v tomto směru žádné možnosti, je třeba dát ruce pryč. Dnes hraje prim flexibilita.

Porovnání půjček jako na stříbrném podnosu, to vám zajistí náš srovnávač. Čekání jen v řádu sekund, poté už hned víte, jaká je aktuální situace na trhu a co je nejvýhodnější nabídkou široko daleko právě pro vás!