Tipy, jak zvýšit šance na získání úvěru

Získat klasickou půjčku nebo hypotéku je velmi složité zejména v bance, pokud jste začínající podnikatel nebo máte nízké příjmy. Při hledání možností, jak zvýšit šance na získání úvěru vám poradci často řeknou jedinou radu a to najděte si ručitele, což je zejména v dnešní době úkol takřka nadlidský. Výhodou, jak snadněji získat úvěr v bance je mít tam založený účet a určitou platební historii. Je vhodné mít účet v bance, kam vám chodí pravidelně mzda. Své šance na úvěr tak značně zvýšíte. Větší šanci máte často také v nové bance, která vstoupila na trh. Často mají více volných prostředků a mírnější podmínky pro získání půjčky. Možností a tipů jak zvýšit šance na úvěr je celá řada. Jednou z nich je také vyhledání nebankovní půjčky podle vašich požadavků pomocí porovnání půjček. Nebankovní půjčky nabízejí mnohem lepší podmínky a šance nejen pro začínající podnikatele, ale i osoby ve zkušební či výpovědní lhůtě.

Ideální variantou je první půjčka zdarma a bez navýšení. Nemusíte zde dokládat nejen své příjmy, ale není nahlíženo do registru dlužníků. Jste začínající OSVČ bez historie? Klidně si o půjčku požádejte. Příjmy se do žádosti o půjčku uvádí, ale nijak nedokládají. Naopak čím více příjmů jako plat, brigáda či renta budou v žádosti uvedeny, tím vyšší půjčku dostanete. Jako nový zákazník můžete získat zdarma až 8 000 korun. Podmínkou je pouze peníze vrátit v řádné lhůtě bez prodlužování. Peníze použijete na úhradu faktur, nákup zboží nebo jako finanční rezervu. První půjčka zdarma vám umožní si vyzkoušet jak tento produkt funguje. Nemusíte se ničeho obávat. Pokud vám nevyhovuje a dále služby nebudete využívat, rozhodně se nic nestane. Pomocí online srovnání si můžete vybrat nejvyšší možnou půjčku online.

Rychlým a bezpečným řešením je půjčka do 10 minut. Její princip spočívá v rychlém a automatickém posouzení bonity klienta na základě algoritmu. Pokud jste vyhodnoceni kladně, jsou obratem na váš účet odeslány peníze. Zda je účet skutečně váš se ověřuje tím, že odešlete 1 korunu ze svého účtu na účet společnosti. Další možností je pomocí speciální služby, kdy s vaším souhlasem získá společnost výpis z vašeho účtu okamžitě online. Proč využívat půjčky do deseti minut? Jsou jedinečné, spolehlivé, s opakovanou půjčkou se můžete vrátit pro vyšší částky. Její sjednání je snadné a nemusíte kvůli tomu nikam dojíždět. Půjčit si mohou studenti, nezaměstnaní, důchodci i ženy na mateřské. Nemusíte dokládat za co jste peníze utratili a kdykoliv se můžete vrátit pro další půjčku. Prodloužení půjčky je možné za menší poplatek. Ten se odvíjí od půjčené částky i doby na jak dlouho si půjčku prodloužíte.