Kterou bankovní půjčku vybrat?

Když se řekne bankovní půjčky, některým lidem jistě vstanou vlasy hrůzou na hlavě, k něčemu podobnému ale určitě není vůbec žádný důvod. Je třeba si půjčovat s rozmyslem a pak stresová situace prakticky nemůže nastat. Možností je několik tuctů, nebankovních společností i bank je na tuzemském trhu celá řada, navíc sjednání je otázkou krátké chvíle. A když si nevíte rady nebo Vám nabídka banky, kde máte klasický osobní účet, přijde poněkud nevýhodná, vždy je tu alternativa. Poraďte se s naším srovnávačem a nechte si nezávazně doporučit nabídku, která přijde vhod přímo na míru všem Vašim aktuálním potřebám!

Co třeba Cetelem?

Na trhu nebankovních půjček hraje prim zejména půjčka Cetelem. Díky ní si můžete přijít doslova během pár minut až na 200 tisíc korun, což je rozhodně třeba vzít do úvahy, když je nutná vyšší investice, třeba do ojetého auta nebo rekonstrukce bytové jednotky. Vyřízení je navíc zcela bezplatné, není se proto proč obávat zbytečných poplatků, protože tady – a nejen tady, samozřejmě, na trhu je podobných variant tohoto druhu více – neplatíte poplatky dokonce vůbec žádné, splácíte jen takzvanou jistinu půjčky plus předem dohodnutý úrok, nic více a nic méně.

Potřebujete změnit výši splátek? To nebude žádný problém, stačí se ozvat a s Cetelemem se už snadno dohodnete. Půjčku lze navíc sjednat stoprocentně z pohodlí domova, žádné vytáčky a fronty kdekoliv. Není proto od věci využít této možnosti kdykoliv, kdy Vám finančně takříkajíc teče do bot a zaplatit, co je nutné a potřebné.

Banka půjčí také, někdy na nižší úrok

Ano, banka samozřejmě vyřídí úvěr také. Dejme si jeden příklad za všechny, kterým je UniCredit půjčka. Půjčit si tu můžete už od třiceti tisíc korun, maximum je jeden milion, takže variabilita skoro nejvyšší, co vůbec na našem trhu s úvěry najdete. Doba splácení se může rozložit až na 84 měsíců, což je dost dlouhá doba na všechny závazky. A teď to nejlepší, úrok se drží hodně při zemi, začíná totiž těsně pod hranicí pěti procentních bodů! Něco tak zajímavého by byla škoda si nechat ujít, když zrovna přemýšlíte o půjčce.