Bleskové nezávislé srovnání půjček

Potřebujete půjčit peníze, ale nevíte, na koho se obrátit? Máte strach, že si vyberete špatně a stanete se obětí podvodu? Nedokážete se zorientovat ve světě půjček? Ideálním pomocníkem pro tyto případy jsou speciální internetové portály, které se zaměřují na bleskové nezávislé srovnání půjček. Na následujících řádcích Vám některé z nich představíme a zároveň přidáme i tip na jednu z nejlepších nebankovních půjček na českém trhu. 

Srovnání půjček

Asi nejpropracovanějším a nejkvalitnějším webem, zaměřeným na srovnání půjček je Půjčko.cz. Na těchto stránkách najdete velké množství recenzí jednotlivých poskytovatelů (jak nebankovních, tak i bankovních), články týkající se osobních financí, exekucí, pojištění nebo hypoték a mnoho dalších zajímavostí a užitečných rad. Internetový finanční portál Půjčko.cz je naprosto nezávislý a objektivní a svým čtenářům tak přináší nejlepší bleskové srovnání půjček. Díky Půjčko.cz už nemusíte zdlouhavě vyhledávat jednotlivé nabídky a složitě zjišťovat, která z nich je nejvýhodnější – díky tomuto webu najdete vše na jednom místě a ušetříte si tak spoustu času i starostí. 

CoolPůjčky.cz

Dalším velmi kvalitním projektem, zaměřeným na bleskové nezávislé srovnání půjček jsou CoolPůjčky.cz. I v tomto případě se jedná o srovnávač nebankovních a bankovních úvěrů – naleznete tu více než 60 recenzí na společnosti, které u nás poskytují půjčky. Stránky jsou velmi přehledné a velmi rychle a snadno si tak můžete udělat obrázek o tom, jaké mají jednotlivé firmy podmínky a vybrat si tak půjčku, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Přímo ze stránek CoolPůjčky.cz si navíc můžete podat i žádost o úvěr a uspořit tak čas. Důležitou součástí jednotlivých recenzí jsou informace o tom, zda se nejedná o podvod – využitím portálu CoolPůjčky.cz tak máte jistotu, že nenaletíte žádným podvodníkům. 

Click Credit

Na závěr pro Vás máme ještě jeden tip na poskytovatele, který nabízí rychlé a výhodné nebankovní půjčky. Jedná se o společnost Click Credit, která je součástí známé a silné finanční skupiny Home Credit. Tato nabídka je určená pro ty, kteří potřebují půjčit jen malou částku – např. když Vám chybí jen pár dní do výplaty a jste bez peněz, nebo když se Vám porouchá televize nebo lednička a potřebujete a nemáte zrovna dostatek peněz na rychlou opravu. Click Credit poskytuje rychlé půjčky do 4 999 Kč se splatností do 30 dnů a pro studenty s ISIC kartou dokonce nabízí první půjčku do 1 500 Kč zcela zdarma. Více informací o Click Credit půjčce včetně zkušeností jejich klientů najdete na finančním portálu CoolPůjčky.cz.