Minit půjčka

Ocitli jste se v situaci, kdy máte krátkodobé finanční problémy a hledáte vhodnou půjčku, která by vám je pomohla vyřešit? Využít můžete Minit půjčky, kterou si nyní společně představíme.

Nebankovní půjčky obecně

Nebankovní půjčky patří v dnešní době k velmi oblíbeným a rozšířeným finančním produktům, které vám umožní půjčit si peníze v podstatě na cokoli. U některých z nich je sice podmínkou uvést účel, většinou jsou však bezúčelné, což znamená, že peníze můžete využít dle svých potřeb.

Nebankovní společnosti poskytují jak menší, tak i vyšší sumy peněz, odvíjí se to od konkrétního poskytovatele a daného produktu. Přestože jsou tyto produkty velice rozmanité, některé základní rysy mají společné a odlišují se jimi od klasických úvěrů bankovních. Především jsou lépe dostupné, neboť je u nich jen minimálně prověřována bonita žadatele. Jejich vyřízení je zpravidla rychlejší a pohodlnější, neboť se většinou jedná o online půjčky a vyžadují minimum administrativy.

Minit půjčka – o poskytovateli

Poskytovatelem zmiňované Minit půjčky je společnost Fast Credit, o které si uvedeme alespoň základní informace. Je registrována u Státního úřadu pro ochranu dat, což vám poskytuje jistotu, že veškeré vaše osobní údaje budou chráněny v souladu se zákonem o právní ochraně osobních údajů, platícím v ČR. Tato společnost má i další organizační a technické prostředky ochrany dat a zaručuje se za své zaměstnance, takže žádné vaše údaje by neměly být nijak zneužity.

Minit půjčka

Tento úvěr je krátkodobým finančním produktem s nižšími hodnotami poskytovaných částek. Jedná se o 1 000, 3 000 nebo 5 000 Kč s dobou splatnosti 10, 20 nebo 30 dnů. Tu ovšem lze a vaši žádost prodloužit.

Poskytnuté finanční prostředky můžete využít libovolně a vyřízení půjčky je jednoduché, s minimem administrativy. Vše probíhá přes online formulář. Postačí vám se zaregistrovat a převést na běžný účet poskytovatele registrační poplatek. Ten je pouze symbolický ve výši 1 Kč a slouží především k ověření čísla účtu. Poté už většinou nic nebrání tomu, aby vám peníze byly poskytnuty.

Schvalovací proces této půjčky nevyžaduje žádného ručitele ani zástavu majetku. Co se týče bezpečnosti smlouvy, nemusíte také mít žádné obavy. Ta je se souhlasem se správou osobních údajů chráněna při podpisu a to neměnnou posloupností symbolů, tzv. technologií algoritmu MD5 hash. Tímto způsobem jsou chráněny obě strany, jak poskytovatel, tak klient.

Co se týče registrace a podání žádosti, provést to můžete v podstatě 24 denně a kterýkoli den v týdnu. Půjčky jsou následně vypláceny vždy v rozmezí pondělí až pátek 9-17h. 

Minit půjčka – podmínky pro poskytnutí

Podmínky pro poskytnutí tohoto úvěru jsou jednoduché a pro většinu klientů velmi snadno splnitelné, ovšem samozřejmě společnost nepůjčuje úplně každému. Žadatel musí být plnoletý s občanstvím v ČR. Musí to být fyzická osoba, zaměstnaná a s dobrou platební historií. Lidem s neuhrazenými dluhy z minulosti tato společnost půjčku neposkytne.

Minit půjčka – výhody

Tento finanční produkt nabízí mnoho výhod, díky kterým vám může pomoci vyřešit finanční problémy. Jsou jimi především:

    Jednoduchost: Produkt je velice jednoduchý a celý proces vyřízení probíhá přes internet. Nejprve se zaregistrujete, poté zvolíte částku, kterou budete požadovat. Zpracování probíhá ihned a převod peněz na váš účet je také rychlý. Jakmile jsou prostředky na účtu, budete s tím obeznámeni. V souvislosti s registrací nemusíte mít žádné obavy, spočívá ve vyplnění pouze 4 políček.

       Jedinečnost: Při žádosti o tuto půjčku můžete vybírat z celkem 9 variant. Systém je 3×3,což v praxi znamená, že můžete vybírat z částek 1 000, 3 000 a 5 000 Kč současně s dobou splatnosti 10, 20 nebo 30 dnů. Kombinovat můžete libovolně. V případě, že nebudete moci splatit půjčku včas, nabízí se vám možnost prodloužit dobu splatnosti opět o 10, 20 nebo 30 dnů.

     Rychlost: Díky pokročilým bankovním systémům nejmodernější technologie vám tento produkt je schopen pomoci téměř ihned, pokud se dostanete do svízelné situace. Jakmile je vám totiž žádost schválená, peníze dostáváte obratem a vše zabere minimum času. Půjčka je vhodná např. na nečekané výdaje, nebo pokud vám chybí peníze před výplatou.

       Bezpečnost: Jak jsme již zmiňovali, s touto půjčkou jsou maximálně chráněna veškerá vaše osobní data a údaje